Hakkımızda

1 Şubat 2005'te faaliyete geçen İzobil® Yapı Kimyasalları ürün grubunun ithal edilmesinden uygulanmasına kadar geçen sürede kaliteli ve güvenilir hizmeti hedefleyerek, 1989'da üretime başlayan Maris Polymers SA'nın Türkiye'deki tek distribütörü olarak ithalat ve ihracatına devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yana ürün gamını devamlı geliştirmeyi ilke edinen İzobil® Yapı Kimyasalları bu amaçla inşaat ve endüstri sektörlerinin sürekli artan ihtiyaçlarına cevap vermek üzere BILIZO® markasını kurmuştur.

İzobil® Yapı Kimyasalları tarafından yalıtım pazarına sunulan tek ve çift bileşenli poliüretan ürünler inşaat ve sanayi sektöründe geniş kullanım alanına sahiptir. İzobil®; Su İzolasyon Malzemeleri, Zemin Kaplamaları, Üst Kaplamalar, Astarlar ve Mastiklerden oluşan geniş ürün çeşidi ile her tür yalıtım sorununa çözüm sunmaktadır. Kısa sürede gerek müşteri memnuniyeti odaklı olması ve gerekse Türkiye'nin geneline yayılan bayi/satış ağı ile sektöründe bilinen, güvenilen ve aranılan bir marka olmayı başarmıştır. 

15 yıllık deneyim ve sürekli gelişen ürün gamıyla Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Gürcistan’a yayılan uzman uygulayıcı bayi ağına sahip, uluslararası platformda her daim lider projelerle çalışmanın sorumluğu ve kalite bilinciyle hizmet verir. İzobil® Yapı Kimyasalları yaygın uzman uygulayıcı bayi ağı ile ulaştığı her yerde kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunar.